Obrona rozprawy doktorskiej mgr Ewy Banach

W imieniu Rady Naukowej Instytutu uprzejmie zapraszamy na obronę pracy doktorskiej mgr Ewy Banach pt. „Rola kinazy syntazy glikogenu - 3β w funkcjonowaniu synaps pobudzających”, której promotorem jest dr hab. Joanna Urban-Ciećko, zaś promotorem pomocniczym dr Tomasz Jaworski.

Recenzentami pracy są: dr hab. Agnieszka Gizak, prof. Uniwersytetu z Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, prof. dr hab. Grzegorz Hess z Instytutu Zoologii i Badań Biomedycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz prof. dr hab. Krzysztof Sobczak z Instytutu Biologii Molekularnej i Biotechnologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Obrona odbędzie się 29 listopada 2022 r. o godzinie 12:00 w sali im. Jerzego Konorskiego na II piętrze budynku głównego.

W załączeniu link do streszczenia i recenzji: https://cloud.nencki.gov.pl/d/8ea0d1d01e/

27 października 2022
Data wydarzenia